Požadujte to nejlepší na Váš event!

MAXIMÁLNÍ ZÁBAVA + PROPAGACE

Pořádáte akci kde chcete aby Fotodroid byl více než jen zábavou pro Vaše hosty? Přáli byste si FOTODROIDa použít také pro Vaší propagaci? Tak potom jste tu správně! 

Jsme schopni udělat Vaší akci nezapomenutelnou a zároveň tak, aby to vyhovovalo Vašim specifickým požadavkům.

Zde je k nahlédnutí naše nabídka služeb, které pro Vás umíme realizovat. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit na email info@fotodroid.com nebo rovnou zavolat na 608020027 🙂


 

POZADÍ

Pro maximální propagaci Vaší společnosti je možné si v rámci balíčku TOP (nebo nad rámec ostatních balíčků) nechat vytvořit pozadí zcela na míru Vašim firemním požadavkům!

 

EMAIL

Nejenže je možné fotografie z akce rovnou zasílat na email, ale zároveň pro Vás můžeme upravit text emailu tak, aby obsahoval Vámi požadované informace! 

 

VÝROBA PLACEK

Jako úplnou novinku Vám představujeme výrobu placek přímo na akci! Placky tvoříme ve velikosti 7,5 cm a cena se liší dle počtu předobjednaných placek.  

POLEP FOTODROIDA

Nášeho Fotodroid je možné polepit do brandingu Vaší společnosti. Zde se žádné meze nekladou. Fotodroida lze polepit celého a to včetně nohou. Cena se liší dle náročnosti. Veškeré informace o cenách naleznete ZDE.

 

DOTAZNÍK

Namísto zasílání fotografií na email si mohou hosté na základě vyplnění dotazníku, který se jim po připojení na naší wifi síť zobrazí, stahovat fotografie rovnou na akci do svých mobilních telefonů. Vyplněné dotazníky Vám po akci předáme.

 

INSTAGRAMKA

V rámci zlepšování našich služeb, jsme pro Vás vytvořili také INSTAGRAMKU. Instagramku je možné využívat dvěmi různými způsoby. Buď si objednat Instagramku v rámci pronájmu Fotodroida - All In nebo v rámci dvou dalších balíčků, zvlášť.


 

JAK INSTAGRAMKA FUNGUJE?

1. Před akcí si zvolíte vlastní autentický #HASHTAG
2. Hosté na Vaší akci si fotí fotografie na své mobilní telefony
3. Následně poté je pod daným #HASHTAGem nasdílí na svůj Instagram
4. Na zadní obrazovce Fotodroida se fotky objevují a je možné je tisknout v insta formátu!

 


 

INSTAGRAMKA ALL IN

V rámci pronájmu Fotodroida si můžete také přiobjednat instagramku. V přední části Fotodroida se fotí, tiskne a zasílá na email. Na zadní obrazovce jsou vidět nahrané fotografie z Instagramu a jedním klikem si je každý host může ihned vytisknout v insta formátu!

Tato služba stojí pouze + 1000Kč k jakémukoli balíčku Fotodroida!


INSTAGRAMKA - balíček A. / balíček B

Pouhé zapůjčení Instagramky je rozděleno do dvou základních balíčků. 

V rámci balíčku A, je možné si Instagramku vyzvednout v našem sídle v Praze na základě zálohy, samostatně si ji obsluhovat v rámci celého dne s omezeným počtem max 400 výtisků.

Cena: 6000 Kč

V rámci balíčku B se Vám o obsluhu Instagramky stará příjemná hosteska, výtisků máte neomezeně a čas pronájmu je 3 hodiny. 

Cena: 8500 Kč


 

KLÍČOVACÍ POZADÍ

Pokud už Vás nebaví pořád ty stejné fotky jen u klasických pozadí, obraťte se na nás a řekněte si o pozadí klíčovací! Vaše fotografie dostanou zcela nový rozměr a zároveň si Vaši hosté budou moci vybírat až z 9 různých motivů! 

 

GRAFIKA DO FOTKY

Pro ještě lepší propagaci máte možnost zdarma v rámci každého balíčku si u nás nechat na míru vytvořit, či zaslat Vámi vytvořenou grafiku, která se následně poté vloží do výsledné fotografie. Template ke stažení včetně inspirace naleznete ZDE.

 

FORMÁT 20x15

Přijde Vám klasický formát 10x15 malý nebo nevyhovující? V naší nabídce je pro Vás připravený dvojnásobný formát 20x15. Stačí nám napsat a my vše zařídíme. Cenovou nabídku pro každý balíček, naleznete ZDE.