POŽADUJTE NĚCO NAVÍC!

NADSTANDARD

Pořádáte akci kde chcete aby Fotodroid byl více než jen zábavou pro Vaše hosty? Přáli byste si Fotodroida použít také pro Vaší propagaci? Tak právě pro Vás je tu služba Fotodroid NADSTANDARD.

Jsme schopni udělat Vaší akci nezapomenutelnou a zároveň tak, aby to vyhovovalo Vašim specifickým požadavkům.

Zde je k nahlédnutí naše nabídka nadstandardních služeb, které pro Vás umíme realizovat. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.


NA MÍRU
Pořádáte akci a nehodí se Vám žádné z našich 70 pozadí? Nevadí! Stačí nám napsat a my Vám nové pozadí a rekvizity graficky připravíme a necháme vyrobit na míru.
POD HESLO
Nechcete aby fotografie z Vaší akci viděl někdo cizí? Stačí, když nám tuto informaci sdělíte a my Vám Vaší galerii umístíme pod Vámi zvolené heslo.
FORMÁT 20x15
Přijde Vám klasický formát 10x15 malý nebo nevyhovující? V naší nabídce NADSTANDARD je pro Vás připravený dvojnásobný formát 20x15. Stačí nám napsat a my vše zařídíme.


POLEP FOTODROIDA
Nášeho Fotodroid je možné polepit do brandingu Vaší společnosti. Zde se žádné meze nekladou. Fotodroida lze polepit celého a to včetně nohou.
TEXT DO EMAILU
Ptáte se jak přidat jiný rozměr propagaci na Vaší akci? Odeslané emaily s fotkou mohou obsahovat Vámi navržený text. Fotodroid tak může posloužit k propagaci Vaší společnosti i trochu jinak.
INSTAGRAMKA
V rámci zlepšování našich služeb, jsme pro Vás vytvořili také INSTAGRAMKU. Jak to celé funguje naleznete níže.

JAK INSTAGRAMKA FUNGUJE?

1. Před akcí si zvolíte vlastní autentický #HASHTAG
2. Hosté na Vaší akci si fotí fotografie na své mobilní telefony
3. Následně poté je pod daným #HASHTAGem nasdílí na svůj Instagram
4. Na zadní obrazovce Fotodroida se fotky objevují a je možné je tisknout v insta formátu!


VÝBĚR FILTRŮ
Pořádáte akci a nechcete fotit klasické fotky? Tak i toto není problém. Před akcí si stačí vybrat jeden z našich deseti filtrů a tím se mohou Vaše fotky stát opět o něco zajímavější.
DOTISK FOTEK
Stalo se Vám po akci, že byste chtěli dotisknout nějaké své fotografie? To není žádný problém, napište nám a my se o vše postaráme. Vaší galerii jsme schopni dohledat a dotisknout.
KNIHA HOSTŮ
Fotodroid je na Vaší svatbu schopný zajistit také nádhernou knihů hostů. Do knihy mohou Vaši hosté lepit fotografie a zanechat tam pro Vás milý vzkaz a tím se kniha stává nezapomenutelnou památkou.